Svieže novinky

Zbieraj súťažné kódy spod uzáverov
týchto príchutí a vyhraj.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži

BRUSNICA
& RÍBEZĽA

Ochutnajte jemnú kyslosť a horkosť tradičných lesných plodov brusníc a ríbezle v spojení s chuťou svetlého piva. Táto osviežujúca nealko kombinácia obsahuje o 30 % menej cukru, ako bežný Radler a chutí 100 % prírodné. Zažeňte smäd po slovensky.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži

MANDARÍNKA
JAZMÍN

Lahodná mandarínka v kombinácii s jemne kvetovou arómou japonského jazmínu dokonale dopĺňajú horkastú chuť svetlého piva. Čerstvá šťava z mandarínok navyše umocňuje sviežosť tohto jedinečného nápoja. Toto netradičné, ale o to zaujímavejšie spojenie chutí sme pre vás pripravili so zníženým obsahom cukru až o 30 % a úplne bez alkoholu.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži

MIRABELKA
ESTRAGÓN

Zlatý Bažant Radler 0,0% je teraz ešte viac osviežujúci vďaka prírodnej šťave z mirabeliek. Táto špeciálna odroda slivky dodáva nášmu pivu nezameniteľnú ovocnú chuť. Aromatický estragón podčiarkuje príjemnú horkosť svetlého piva. Spolu vytvárajú jedinečnú kombináciu, ktorú si môžete vychutnať kdekoľvek a kedykoľvek. Navyše, obsahuje o 30 % menej cukru ako klasický radler.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Extra Svieži

CITRÓN

Keď vám život dá citróny, spravte z nich Radler! V tejto Extra Sviežej novinke sme zo žltých citrusových plodov vyšťavili a zachovali to najlepšie – čistú ovocnú chuť. Zlatý Bažant Radler 0,0% Extra Svieži Citrón je 100 % prírodný produkt, bez pridaného cukru, bez konzervantov a bez umelých farbív. Osviežte svoj pitný režim kedykoľvek počas dňa.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Extra Svieži

GRAPEFRUIT

Čistá ovocná chuť grepu v tejto Extra Sviežej novinke bez pridaného cukru poteší každého milovníka šťavnatého ovocia a piva. V pollitrovej plechovke nájdete 100 % prírodný a nealkoholický produkt, bez konzervantov a bez umelých farbív. Jednoducho dokonalé osvieženie pre smädné letné dni.

Zlatý Bažant Radler 0,0%

CITRÓN

Spojením nealkoholického piva Zlatý Bažant s osviežujúcou limonádou vznikol jedinečný Radler 0,0% – úplne bez alkoholu. Náznak pivnej horkosti, sviežosť citrónu a vôňa chmeľu z neho robia dokonalé osvieženie, ktoré si môžete dopriať nielen pri športe, ale aj za volantom auta.

Zlatý Bažant Radler 0,0%

citrón baza & mäta

Spojením nealkoholického piva Zlatý Bažant s prírodnou citrónovou šťavou vznikol jedinečný Radler 0,0% – úplne bez alkoholu. Náznak pivnej horkosti a vôňu chmeľu dopĺňa chladivá mäta a umocňuje typicky slovenská chuť bazy.

Zlatý Bažant Radler 0,0%

jahoda rebarbora

Zlatý Bažant Radler Jahoda & Rebarbora je svieži nápoj s jedinečným chuťovým profilom. Odteraz už vo verzii 0,0% úplne bez alkoholu si ho môžete vychutnávať po celý rok. Je vyrobený z čisto prírodných ingrediencií, neobsahuje konzervanty, ani umelé farbivá.

Zlatý Bažant Radler 0,0%

tmavý citrón

Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavý citrón je uvarený zo štyroch jačmenných sladov – svetlého plzenského, svetlého karamelového, bavorského a farebného sladu. Vďaka tomu si zachováva sýtu tmavú farbu typickú pre tmavé pivá. Prírodná šťava z citrusových plodov so sebou prináša nový rozmer v podobe skvelého osvieženia.

Zlatý Bažant Radler 0,0%

Tmavá višňa

Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavá višňa je uvarený zo štyroch jačmenných sladov – svetlého plzenského, svetlého karamelového, bavorského a farebného sladu, vďaka čomu si zachováva sýtu farbu a jemnú horkosť typickú pre tmavé pivá. Jemne kyselkavá višňová šťava vytvára s tmavým pivom lahodnú a osviežujúcu kombináciu.